درباره ما

کمپانی Samim Group  به عنوان تولید کننده و تا مین کننده کلیه مصالح دکوراتیو ساختمانی از سال 1393 در جمهوری اسلامی ایران شروع به فعالیت نموده است و با توجه به پرسنل و تیم مجرب ,  پتانسیل لازم جها تامین بازار و مسکن ایران و کشور های همسایه را دارا می باشد .

.

LOGO

امید به این است با استعانت خدای متعال و با به کارگیری نیرو های جوان داخلی و پایبندی به اصل کیفیت و قیمت بتوان فعالیت خود را گسترده تر کرده و در راستای سخنان مقام معظم رهبری ( اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل ) اقدامی منسجم جهت پیشرفت و تعالی اقتصاد میهن عزیزمان رفع معضل بیکاری جوانان قدیمی اصولی و علمی بردارد .

حوزه های فعالیت ما

فعالیت های عمرانی

construction-services-300x248
 .

شرکت صمیم با گردآوری جمعی از متخصصان و کادر فنی توانا و مجرب پتانسیل بالایی برای اجرای پروژه های بزرگ در خود به وجود آورده است. این پتانسیل بالای فنی و علاقه مندی بنیانگذاران به بومی سازی باعث شده ما همواره برای ورود به بازارها جدید و ارائه خدماتی گسترده تر به کارفرمایان خود پیشقدم باشیم.

فعالیت های بازرگانی

0000-300x248
 .

 از جمله خدمات بازرگانی شرکت صمیم گروپ  می توان به : خرید و فروش، واردات و صادرات کلیه کالاهای بازرگانی ،  اخذ و اعطا نمایندگی خارجی و داخلی و شرکت در کلیه مزایدات و مناقصه های دولتی و خصوصی اشاره کرد .

تولید و عرضه لمینیت و کف پوش

laminate-flooring-2-300x248
 .

کمپانی Samim Group اولین تولیدکننده و تامین کننده کلیه مصالح دکوراتیو در کشور به طور تخصصی در عرصه تولید و عرضه لمینیت و کف پوش و پارکت فعالیت دارد . صمیم گروپ آماده طراحی و اجرا پروژه های مختلف در ابعاد مختلف می باشد .